MEMOdayplanner - INTELIGENTNY PLANER DNIA SENIORA

24-godzinny system planowania, który w sposób
zrozumiały pokazuje pacjentom czas i daje wyraźny obraz dnia.
Szczegóły produktu

 

MEMOdayplanner - INTELIGENTNY PLANER DNIA SENIORA 

Czy Twoi pacjenci mają trudności z poczuciem czasu?
Pamiętaniem swojego dziennego rozkładu dnia?
Zapamiętywaniem co i przez jak długi czas powinni robić?
Czy Twoi pacjenci często bywają zdezorientowani?
Czy zdarza się, że zapominają o najprostszych czynnościach, takich jak sprzątanie, kąpiel czy jedzenie?

Użyj dla nich MEMOdayplanner, łatwego w obsłudze, 24-godzinnego systemu planowania, który w sposób zrozumiały pokazuje czas i daje wyraźny obraz dnia. MEMOdayplanner wykorzystuje kolumnę punktów świetlnych wyłączających się co 15 minut, odliczających godziny dnia i nocy. Dzięki temu, pacjenci mogą zrozumieć, jaka jest pora dnia oraz która jest godzina. Mogą również łatwo zobaczyć, jak dużo czasu mają do następnych zaplanowanych zajęć czy posiłku i co będą robić później.

Badania wykazują, że usystematyzowanie dnia redukuje stres pacjentów oraz ich opiekunów. Umożliwia to pacjentom lepszą kontrolę swoich emocji oraz daje im świadomość lepszego zarządzania własnym czasem.

 

POMÓŻ PACJENTOM ZARZĄDZAĆ WŁASNYM CZASEM I OBOWIĄZKAMI

MEMOdayplanner to świetlno-magnetyczna tablica, która w sposób prosty i konkretny pokazuje czas oraz zaplanowane zajęcia i obowiązki. Na tablicy znajdują się dwie różnokolorowe kolumny świetlne, co pozwala w łatwy sposób zrozumieć pacjentowi porę dnia (dzień/noc). Dodatkowo, kolumny świetlne w sposób przejrzysty pokazują aktualną godzinę. Istnieje możliwość ustawienia kolumn w taki sposób, aby kolejne lampki wyłączały się co 15 minut, lub jako pojedynczego pasa świetlnego, przesuwającego się w dół wraz zupływem czasu.

 

SPERSONALIZUJ SWÓJ MEMOdayplanner

Możesz łatwo spersonalizować MEMOdayplanner w taki sposób, aby najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Oprócz pisania, możesz przyczepić do niego magnesy, zdjęcia i obrazki ilustrujące codzienne czynności.

 

PRZYPOMNIENIA, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

Możliwe jest ustawienie alarmu dźwiękowego i/lub świetlnego w momencie, gdy nastaje czas ważnej, zaplanowanej czynności (np. obiadu).

 

DOSTĘPNE WERSJE

MEMOdayplanner dostępny jest w dwóch wersjach: 12 oraz 24-godzinnej.
MEMOdayplanner jest produktem medycznym i posiada certyfikat CE zgodnie z Medical Devices Directive 93/42/EEC.

Skontaktuj się z nami